HomeElektrické podlahové topeníDoplňky do koupelny

Doplňky do koupelny

Koupelnové doplňky zvyšují pohodlí a dodávají koupelně skutečný pocit luxusu. Náš sortiment koupelnových doplňků je navržen tak, aby zvyšoval pohodlí a zároveň dělal z koupelny luxusnější prostředí.

Zamlžená  koupelnová  zrcadla  doposud  představovala  skutečnou  výzvu. Tomu je však nyní konec! Odstraňovač zamlžení zrcadla, který přináší luxus mít zrcadlo stále čiré. Nutnost pro každou koupelnu.

Zobrazit produkt

Stěnové vytápění je ideální pro vytápění malé části stěny, stejně tak i pro vytápění celé místnosti. Obzvláště vhodné je v bytech, kde jsou problémem tepelné ztráty a špatná izolace.

Zobrazit produkt

Pokud jde o luxus, nic nepřekoná pocit teplého a měkkého ručníku. Warmup  vyhřívané  sušiče  na  ručníky  přinášejí  nejen  pohodlí,  ale  pomohou i s vytápěním koupelny.

Zobrazit produkt
bathroom collection icon

Odmlžovač zrcadla

Zamlžené koupelnové zrcadla mohou představovat výzvu. Odmlžovač zrcadla Warmup nabízí bezpečný a snadný způsob, jak udržet zrcadla čistá a bez zamlžení. Odmlžovač zrcadla je samolepicí a instaluje se přímo na zadní stranu zrcadla.

heated bathroom mirror
heated bathroom mirror
underfloor heating bathroom

Vyhřívané sušiče ručníků

Když vyjdete z vany, nic nepřekoná pocit přichystaných teplých ručníků. Vyhřívané věšáky na ručníky Warmup jsou ideální volbou pro moderní koupelnu. K dispozici jsou ve třech různých velikostech, které uspokojí všechny Vaše potřeby. Elektrické sušiče na ručníky pomáhají vytápět koupelnu bez nutnosti instalace nového potrubí.

underfloor heating bathroom

Podlahové topení v koupelně

Objevte výhody teplé dlažby, hospodárnosti a celoživotního pohodlí s elektrickým podlahovým vytápěním. Ideální pro všechny koupelny, vlhké místnosti a sprchy.

Přečtěte si více

Topení pod dlažbu

Dlažba je ideální podlaha pro použití v kombinaci s elektrickým podlahovým vytápěním, protože se rychle zahřívá a dobře si udržuje teplo, což umožňuje efektivní provoz systému.

Přečtěte si více

Termostaty

Warmup nabízí širokou škálu regulace podlahového vytápění od jednoduchých ručních termostatů po nejnovější, vzdáleně přístupné inteligentní termostaty.

Přečtěte si více